Aktualności

Słowińska Grupa Rybacka: Tradycja i Jakość z Usteckim Smakiem

Ustka, malownicze nadmorskie miasto, znane jest nie tylko ze swoich pięknych plaż i kojącego szumu Bałtyku. To również miejsce, gdzie bogata tradycja rybacka łączy się z nowoczesnym podejściem do przetwórstwa ryb i owoców morza. W samym sercu Ustki, na ulicy Usteckiej 8, znajduje się Słowińska Grupa Rybacka – firma z długoletnią historią, która od lat dostarcza swoim klientom wyjątkowe smaki Bałtyku.

Tradycja i Wartości

Słowińska Grupa Rybacka to firma z korzeniami sięgającymi wielu pokoleń rybaków. To tutaj tradycyjne metody połowu i przetwórstwa ryb przenikają się z nowoczesnym podejściem do zarządzania firmą. Dzięki połączeniu doświadczenia i młodego spojrzenia na rynek, Słowińska Grupa Rybacka zyskała reputację producenta produktów najwyższej jakości.

Bogata Oferta

W ofercie firmy znajdują się wyjątkowe przysmaki morskie. Świeże ryby, przetwory rybne, śledzie w różnych odsłonach, a także delikatesy z owoców morza to tylko część tego, co oferuje Słowińska Grupa Rybacka. Wszystkie produkty są starannie wyselekcjonowane i poddawane rygorystycznym kontrolom jakości, co zapewnia ich najwyższą jakość.

Lokalny Smak

Co wyróżnia Słowińską Grupę Rybacką na tle konkurencji? To lokalny smak i tradycja, które są wpisane w DNA firmy. Ryby pochodzą z Bałtyku, a przetwory rybne są przygotowywane z troską o tradycyjny, regionalny smak. Dzięki temu, klienci Słowińskiej Grupy Rybackiej mogą cieszyć się niepowtarzalnymi, lokalnymi smakami na swoich stołach.

Kontakt i Obsługa Klienta

Słowińska Grupa Rybacka to firma, która stawia na satysfakcję swoich klientów. Dostępne są dwa numery telefonów kontaktowych, co sprawia, że można łatwo skontaktować się z obsługą klienta i uzyskać wszelkie potrzebne informacje. Wizyta w siedzibie firmy to także doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu z producentem i zapoznania się z ofertą.

Podsumowanie

Słowińska Grupa Rybacka to nie tylko producent, to również opowieść o historii, tradycji i lokalnym smaku. Każdy produkt, który opuszcza siedzibę firmy, to odzwierciedlenie pasji i zaangażowania w tworzenie doskonałych smaków. Jeśli szukasz wyjątkowych, lokalnych smaków Bałtyku, Słowińska Grupa Rybacka jest miejscem, które warto odwiedzić i docenić.

Adres firmy:

Słowińska Grupa Rybacka
Przewłoka, ul. Ustecka 8
76-270 Ustka

Kontakt:

  • Tel. +48 59 307 07 57
  • Tel. +48 516 559 181

Przekonaj się sam, jak smakuje Bałtyk w wydaniu Słowińskiej Grupy Rybackiej.